עיצוב גבות קבוע
סוגי טיפולים

עיצוב גבות קבוע

לרענן מראה עייף ולהיראות צעיר ורענן

איפור קבוע של הגבות נחשב לאחד האזורים הפופולריים ביותר באיפור קבוע. זוהי הדרך הקלה והיעילה ביותר להיפטר עצמך מהצורך בגוון גבות יומיומי. ההליך חיוני עבור נשים, ומנהל אורח חיים פעיל. השימוש בפיגמנטים מודרניים מאפשר להשיג השפעה מירבית תוך שמירה על טבעיות הגבות. עיצוב קבוע גבות באיכות גבוהה יעזור להפוך את הפנים לפתוחות יותר, ולהיראות יותר אקספרסיביים. עם כניסתם של טכניקות קעקוע חדשות לגבות, השלמות הפכה קלה עוד יותר.

עיצוב קבוע גבות – איפור קבוע בגבות

כמו כן, רבים נוקטים בהליך זה כדי לשנות את הצורה והקו הקיים בגידול טבעי של הגבות. במקרה זה, חשוב ליצור קשר עם מומחה הבקיא במקצועיות במורכבות האדריכלות ותכונות מבנה הפנים ויוכל לבצע באופן איכותי את הליך האיפור הקבוע. לא כל צורה של גבות מתאימה למטופל.

תיקון ושחזור איפור כושל
תיקון ושחזור איפור כושל
עיצוב גבות קבוע
עיצוב גבות קבוע

איפור קבוע לגבות – למי זה מיועד?

הנוהל למודלים של גבות הוא לתת לגבות הטבעיות את הצורה הנכונה והמראה המטופח בהתאם לתכונות האדריכלות של הפנים. הדוגמנות מתבצעת על ידי הסרת עודפי שיער ויצירת קו גבות מוגדר בבירור.
במבט ראשון ההליך פשוט ואינו מצריך התערבות מומחית. עם זאת, עם ניסיון מקצועי עשיר, ניתן לטעון שלרוב דוגמנות עצמאית מביאה לתוצאות לא מספקות. חשוב במיוחד שאחרי ניסויים לא מוצלחים כאלה, קשה למדי להחזיר את הגבות לצורתם הקודמת ונפחם האבוד.

אבל אפילו גבות מעוצבות בצורה מקצועית עם תקופתיות מסוימת זקוקות לטיפול ותיקון. טיפול גבות נכון ומתוזמן יאפשר לכם להרגיש בטוחים ולהקל על הפתעות אקראיות לא נעימות שיכולות להתרחש עם צורת הגבות בעזרת תיקון עצמי. גישה מקצועית לסוגיית תיקון הגבות בסלון מבטיחה שמירה מקסימאלית על הקווים הטבעיים.

שיטת השערה – על המכשיר ועל הטכניקה

נכון לעכשיו הופיע שורה שלמה של כל מיני טכניקות קעקוע גבות. ביניהם הם העיקריים:
– טכניקת שיער – מתאימה לבעלי גבות נדירות, ליצירת נפח, מבוצעת בעזרת ציור של שערות בודדות;
– קיצור – ממלא את קו הגבות הטבעיות ברקע;
– טכניקה מעורבת – משמשת בהיעדר חלקי של גבה, משלבת טכניקת שיער וקיצור;
– תלת מימד ו- 6D – השילוב של שיטת ההצללה ושיטת השיער באמצעות פיגמנטים של כמה גוונים ליצירת נפח התמונה, יוצר אפקט מציאותי של גבות טבעיות;
– ריסוס אבקה – סוג קל משקל של קעקוע גבות, יוצר את האפקט של איפור קל;
– microblading – טכניקה ידנית לביצוע קעקועים עם שערי ציור ויצירת צללים.

התוויות נגד
להליך של עיצוב קבוע גבות יש מספר התוויות נגד:
– מחלות אונקולוגיות;
– מחלות זיהומיות ונגיפיות;
– מחלות כרוניות בשלב האקוטי;
– מחלות של הדם ומערכת הלב וכלי הדם;
– הריון והנקה;
– נטייה לצלקות קלואידיות;
– תגובות אלרגיות לרכיבי פיגמנט.

עיצוב גבות קבוע
עיצוב גבות קבוע

כמה זמן מחזיק איפור קבוע – עיצוב גבות קבוע ?

ההליך של מכתים בגבות הוא רלוונטי במקרה של חוסר צבע של גבות טבעיות, נוכחות של חללים, צלקות או אסימטריה של גבות. אידיאלי למי שמסיבותיו האישיות אינו מוכן להחליט על איפור קבוע. ההשפעה של הליך צביעת הגבות נמשכת עד 1-1.5 חודשים, לאחר מכן ניתן לחזור על התהליך.
לצבעים מודרניים המשמשים בתהליך צביעת גבות יש גוונים הקרובים לטבעיים, היפואלרגניים בהרכבם ואינם פוגעים בגבות טבעיות. עם זאת, הליך זה מומלץ גם בסלון המתמחה.

You may also like...