עיצוב גבות קבוע
סוגי טיפולים

עיצוב גבות קבוע

לרענן מראה עייף ולהיראות צעיר ורענן

איפור קבוע של הגבות נחשב לאחד האזורים הפופולריים ביותר באיפור קבוע. זוהי הדרך הקלה והיעילה ביותר להיפטר עצמך מהצורך בגוון גבות יומיומי. ההליך חיוני עבור נשים, ומנהל אורח חיים פעיל. השימוש בפיגמנטים מודרניים מאפשר להשיג השפעה מירבית תוך שמירה על טבעיות הגבות. עיצוב קבוע גבות באיכות גבוהה יעזור להפוך את הפנים לפתוחות יותר, ולהיראות יותר אקספרסיביים. עם כניסתם של טכניקות קעקוע חדשות לגבות, השלמות הפכה קלה עוד יותר.

עיצוב קבוע גבות – איפור קבוע בגבות

כמו כן, רבים נוקטים בהליך זה כדי לשנות את הצורה והקו הקיים בגידול טבעי של הגבות. במקרה זה, חשוב ליצור קשר עם מומחה הבקיא במקצועיות במורכבות האדריכלות ותכונות מבנה הפנים ויוכל לבצע באופן איכותי את הליך האיפור הקבוע. לא כל צורה של גבות מתאימה למטופל.

תיקון ושחזור איפור כושל
תיקון ושחזור איפור כושל
עיצוב גבות קבוע
עיצוב גבות קבוע

איפור קבוע לגבות – למי זה מיועד?

הנוהל למודלים של גבות הוא לתת לגבות הטבעיות את הצורה הנכונה והמראה המטופח בהתאם לתכונות האדריכלות של הפנים. הדוגמנות מתבצעת על ידי הסרת עודפי שיער ויצירת קו גבות מוגדר בבירור.
במבט ראשון ההליך פשוט ואינו מצריך התערבות מומחית. עם זאת, עם ניסיון מקצועי עשיר, ניתן לטעון שלרוב דוגמנות עצמאית מביאה לתוצאות לא מספקות. חשוב במיוחד שאחרי ניסויים לא מוצלחים כאלה, קשה למדי להחזיר את הגבות לצורתם הקודמת ונפחם האבוד.

אבל אפילו גבות מעוצבות בצורה מקצועית עם תקופתיות מסוימת זקוקות לטיפול ותיקון. טיפול גבות נכון ומתוזמן יאפשר לכם להרגיש בטוחים ולהקל על הפתעות אקראיות לא נעימות שיכולות להתרחש עם צורת הגבות בעזרת תיקון עצמי. גישה מקצועית לסוגיית תיקון הגבות בסלון מבטיחה שמירה מקסימאלית על הקווים הטבעיים.

טיפול לאחר איפור קבוע גבות – החלמה ועוד

מיד לאחר הטיפול תופיע אדמומיות אך היא למשך של כשעה עד שעתיים וחצי ועל מנת להפחית את ההרגשה המעט צורבת יש למרוח תכשיר אנטיספטית.
פרט לכך אין לעשות דבר ולרוב אין שום רגישות נוספת אך בכל מקרה כדאי לשאול אותי כל דבר בדבר ההחלמה והטיפול שאחרי.

שיטת השערה – על המכשיר ועל הטכניקה

נכון לעכשיו הופיע שורה שלמה של כל מיני טכניקות קעקוע גבות. ביניהם הם העיקריים:
– טכניקת שיער – מתאימה לבעלי גבות נדירות, ליצירת נפח, מבוצעת בעזרת ציור של שערות בודדות;
– קיצור – ממלא את קו הגבות הטבעיות ברקע;
– טכניקה מעורבת – משמשת בהיעדר חלקי של גבה, משלבת טכניקת שיער וקיצור;
– תלת מימד ו- 6D – השילוב של שיטת ההצללה ושיטת השיער באמצעות פיגמנטים של כמה גוונים ליצירת נפח התמונה, יוצר אפקט מציאותי של גבות טבעיות;
– ריסוס אבקה – סוג קל משקל של קעקוע גבות, יוצר את האפקט של איפור קל;
– microblading – טכניקה ידנית לביצוע קעקועים עם שערי ציור ויצירת צללים.

התוויות נגד
להליך של עיצוב קבוע גבות יש מספר התוויות נגד:
– מחלות אונקולוגיות;
– מחלות זיהומיות ונגיפיות;
– מחלות כרוניות בשלב האקוטי;
– מחלות של הדם ומערכת הלב וכלי הדם;
– הריון והנקה;
– נטייה לצלקות קלואידיות;
– תגובות אלרגיות לרכיבי פיגמנט.

עיצוב גבות קבוע
עיצוב גבות קבוע

כמה זמן מחזיק איפור קבוע – עיצוב גבות קבוע ?

ההליך של מכתים בגבות הוא רלוונטי במקרה של חוסר צבע של גבות טבעיות, נוכחות של חללים, צלקות או אסימטריה של גבות. אידיאלי למי שמסיבותיו האישיות אינו מוכן להחליט על איפור קבוע. ההשפעה של הליך צביעת הגבות נמשכת עד 1-1.5 חודשים, לאחר מכן ניתן לחזור על התהליך.
לצבעים מודרניים המשמשים בתהליך צביעת גבות יש גוונים הקרובים לטבעיים, היפואלרגניים בהרכבם ואינם פוגעים בגבות טבעיות. עם זאת, הליך זה מומלץ גם בסלון המתמחה.

כמה עולה גבות בשיטת השערה? – מחירים:

א. עליכן להבין שיש פער מחירים די גדול בין קוסמטיקאית אחת לשנייה וזאת בשל רמת פופולריות כמו בכל דבר ומיקום הקליניקה. ב. כמו בכל דבר לא כדאי לחפש רק את הזול כי לעתים מעיד על חוסר ניסיון ו/או פופולריות. ג. חשוב לציין שהמחירים מאד שונים בין קוסמטיקאים באזור הצפון או בדרום ולבין אזור המרכז ובפרט בתל אביב.

לגבי מחירים:

בחיפה מצאנו מחירים הנעים בין 900 לבין 1300 ש”ח .
בבאר שבע מצאנו מחירים הנעים די דומה לחיפה אך טיפה מעל ועד 1500 ש”ח.
אני מומחית מאזור המרכז ואני די פופולרית ואני דורשת מחיר הוגן לניסיון שלי ולרמת החומרים והמחיר עבור עיצוב גבות בשיטת השערה הוא סביב 1600 ש”ח כולל מע”מ.

רוצים לקבל ממני מידע נוסף בנושא? רוצים לקבוע תור לפגישת ייעוץ לא מחייבת? השאירו פרטים בטופס שלפניכן:

You may also like...